2022-12-01
2022-12-03

Fredagen den 2/12 har vi stängt p.g.a. inventering

Kontakta gärna någon elgrossist för support.

Välkommen att kontakta oss igen på måndag

In english

Kontakta oss

AB Hammarprodukter
Besöksadress: Mårtsbovägen 16, Bjursås
Box 15, 790 21 Bjursås
Telefon 023-77 43 00
info@hammarprodukter.se

 

Våra produkter säljs av ledande elgrossister i Sverige.

Hammarprodukters distributörer i övriga världen hittar du i menyn "Distributors" ovan.



Lars

Lars Hammar

VD/Marknad

Telefon: 023-77 43 03

Mobil: 070-512 50 00

lars@hammarprodukter.se

1987 övertog Lars VD posten i  familjeföretaget.

2022-06-23-lisa-265x345-1

Lisa Holmgren

Order/Försäljning Export & Sverige

Telefon: 023-77 43 01

Mobil: 070-512 41 51

lisa@hammarprodukter.se

Borje

Börje Lundkvist

Order/Försäljning Sverige

Telefon: 023-77 43 02

Mobil: 070-512 40 50

borje@hammarprodukter.se

Börje är teknisk säljare i Sverige.

2022-06-23-sara-2-265x345-1

Sara Lundin

Administration

Telefon: 023-77 43 14

sara@hammarprodukter.se

Administrativt arbete sköts av Sara.

Åsa

Katarina "Kattis" Saxvall

Administration/Kvalitetssystem

Telefon: 023-77 43 16

Mobil: 070-512 00 95

katarina@hammarprodukter.se

Administrativt arbete sköts av
Kattis.

Kattis

Andreas Gustafsson

Order/Försäljning Export & Sverige

Telefon: 023-77 43 19

Mobil: 070-512 04 77

andreas@hammarprodukter.se

Andreas är ordermottagare och är även med på våra kundaktiviteter.

Peter

Peter Tysk

Arbetsledare

Telefon: 023-77 43 11

peter@hammarprodukter.se

Peter har ansvaret som
arbetsledare i vår produktion.

Johan

Johan Evertsson

Inköp/Produktutveckling

Telefon: 023-77 43 12,

johan@hammarprodukter.se

Johan är inköpsansvarig och vår produktutvecklare.

Erik

Erik Bark

Tryckeriansvarig

Telefon: 023-77 43 06,

erik@hammarprodukter.se

Erik är en erfaren screentryckare med ansvar för tryckeri och repro.

2022-06-23-martina-265x345-1

Martina Sundqvist

Logistik

Telefon: 023-77 43 15

logistik@hammarprodukter.se

Martina hanterar inkommande och utgående gods och ser till att varje order packas och skickas, så att de når beställaren inom utlovad tid.

Caroline_2015

Caroline Nyström

Logistik

Telefon: 023-77 43 17

logistik@hammarprodukter.se

Även Caroline hanterar inkommande och utgående gods och ser till att varje order packas och skickas.