2020-06-14
2020-06-18

Torsdagen den 18/6 stänger vi kl. 12.00

Kontakta gärna någon av våra återförsäljare vid frågor.

Annars är ni välkomna att kontakta oss när vi är tillbaka på måndag.

Glad midsommar!


In english

Kontakta oss

AB Hammarprodukter
Besöksadress: Mårtsbovägen 16, Bjursås
Box 15, 790 21 Bjursås
Telefon 023-77 43 00
info@hammarprodukter.se

 

Våra produkter säljs av ledande elgrossister i Sverige.

Hammarprodukters distributörer i övriga världen hittar du i menyn "Distributors" ovan.



Lars

Lars Hammar
VD/Marknad
Telefon: 023-77 43 03
Mobil: 070-512 50 00
lars@hammarprodukter.se

1987 övertog Lars VD posten i  familjeföretaget.

Anneli

Anneli Lindh
Order/Försäljning Export & Sverige
Telefon: 023-77 43 01
Mobil: 070-512 41 51
anneli@hammarprodukter.se

Anneli är säljare på export- och den svenska marknaden.

Borje

Börje Lundkvist
Order/Försäljning Sverige
Telefon: 023-77 43 02
Mobil: 070-512 40 50
borje@hammarprodukter.se

Börje är teknisk säljare i Sverige.

Asa_2015

Åsa Andersson
Administration
Telefon: 023-77 43 14
asa@hammarprodukter.se

Order och administrativt arbete sköts av Åsa.

Åsa

Katarina "Kattis" Saxvall
Administration/Kvalitetssystem
Telefon: 023-77 43 16
Mobil: 070-512 00 95

katarina@hammarprodukter.se

Administrativt arbete sköts av
Kattis.

Kattis

Andreas Gustafsson
Produktion
Telefon: 023-77 43 19
Mobil: 070-512 04 77
andreas@hammarprodukter.se

Andreas är ordermottagare och är även med på våra kundaktiviteter.

Peter

Peter Tysk
Arbetsledare
Telefon: 023-77 43 11
peter@hammarprodukter.se

Peter har ansvaret som
arbetsledare i vår produktion.

Johan

Johan Evertsson
Inköp/Produktutveckling
Telefon: 023-77 43 12, johan@hammarprodukter.se

Johan är inköpsansvarig och vår produktutvecklare.

Erik

Erik Bark
Tryckeriansvarig
Telefon: 023-77 43 06, erik@hammarprodukter.se

Erik är en erfaren screentryckare med ansvar för tryckeri och repro.

Anders

Anders Liss
Tryckeri
Telefon: 023-77 43 05 anders@hammarprodukter.se

Sedan flera år tillhör även Anders våra erfarna screentryckare.

Ulla

Ulla Bergs
Logistikansvarig
Telefon: 023-77 43 15
ulla@hammarprodukter.se

Ulla hanterar inkommande och utgående gods och ser till att varje order packas och skickas, så att de når beställaren inom utlovad tid.

Caroline_2015

Caroline Nyström
Logistik
Telefon: 023-77 43 15   

Även Caroline hanterar inkommande och utgående gods och ser till att varje order packas och skickas.